PRIMUL producator
de tevi corugate din Romania
Save water, save life.
PRIMUL producator
de tevi corugate din Romania
Save water, save life.

Contact

EURO EM S.R.L.
Piatra Neamţ, Str. Dumbravei Nr.1
J27/174/2005
CUI: RO 17161818
Cont bancar: RO82BRDE280SV15140272800 lei
BRD Piatra Neamt
Tel secretariat: 0372 404347
Fax: 0372/404350
Email: office@euroem.ro și vanzari@euroem.ro

Pentru orice întrebare puteţi folosi formularul de mai jos:

DEPARTAMENT VÂNZĂRI

1. ECHIPĂ VÂNZĂRI ZONA N - NE (BN,MM,SM,SJ,SV,BT,NT,IS,BC,VS,VN)

Manager zonal vânzări (Coordonator national vânzări)
Mos Adrian
Tel.: 0785.258.111
Email: adrian.mos@euroem.ro

Șef birou vânzări
Dragnea Daniela
Tel.: 0785.258.101
Email: daniela.dragnea@euroem.ro

2. ECHIPĂ VÂNZĂRI ZONA S - SE (BZ,GL,BR,TL,CT,IL,CL,IF,BUCURESTI)

Manager zonal vânzări
Lucian Bujor
Tel.: 0785 258 108
Email: lucian.bujor@euroem.ro

Inginer ofertare
Anton Roxana
Tel.: 0799.508.938
Email: roxana.anton@euroem.ro

3. ECHIPĂ VÂNZĂRI ZONA Vest - Centru (SB,BV, AB,HD,CJ,MS,HR,CV,AR,TM,BH)

Manager regional Vânzări
Sandor Feketics
Tel.: 0722.504.103
Email: sandor.f@euroem.ro

Inginer ofertare
Mihaela Gabriela Popa
Tel.: 0785.258.102
Email: mihaela.popa@euroem.ro

4. ECHIPĂ VÂNZĂRI ZONA S - SV (PH,DB,AG,OT,MH,VL,DJ,GJ,GR,TR,CS)

Manager zonal Vânzări
Marius Cinca
Tel.: 0785.258.114
Email: marius.cinca@euroem.ro

CONTACTE UTILE

DIRECTOR GENERAL

Agafitei Vasile
Tel.: 0786.991.991
Email: vasile.agafitei@euroem.ro

DIRECTOR EXECUTIV

Toma Gabriel
Tel.: 0727.750.272
Email: gabriel.toma@euroem.ro

DIRECTOR ECONOMIC

Mihaela Zainescu
Tel.0745.634.433
Email: mihaela.zainescu@euroem.ro

DIRECTOR NAȚIONAL DE VÂNZĂRI Republica Moldova

Andriuca Vasile
Tel. +373 78454500
Email: vasile.andriuca@euroem.ro

DEPARTAMENT LOGISTCĂ

Monica Nikolics
Tel.: 0785.258.127
Email: logistica@euroem.ro

DEPARTAMENT ACHIZIȚII

Fechet Eusebiu
Tel.: 0722.503.731
Email: achizitii@euroem.ro

    Numele dumneavoastra

    Emailul dumneavoastra

    Telefon

    Companie

    Subiect

    Mesajul dumneavoastra


    captcha

    Top